Náš Facebook
Náš Instagram
725 829 262

O nás

Historie naší rodinné společnosti

Dlouhá a netradiční byla cesta ke zrodu naší rodinné společnosti OKNADOMU s.r.o.

Chtěli jsme se stát opravdovými odborníky v oboru stavebnictví se specializací pro výplně stavebních otvorů, proto jsme se rozhodli začít sbíráním zkušeností od úplného začátku.

Prodejem a montáží výplní stavebních otvorů se zabýváme již více než 10 let. Začali jsme postupně jako zaměstnanci, později jsme se stali živnostníky a realizovali menší zakázky a po dovršení zkušeností jsme se do toho vrhli naplno a založili firmu.

Současnost

V současné době se specializujeme především na výměnu výplní stavebních otvorů v historicky a památkově chráněných budovách a objektech. Máme již velké množství úspěšně zrealizovaných zakázek. Těšíme se na další spolupráci třeba právě s Vámi.

Dodáváme okna (euro, kastlová, špaletová) a dveře (interierové i exterierové), máme spoustu doplňujícího sortimentu (parapety, žaluzie a jiné) pro maximální spokojenost našich zákazníku.

Kdo jsme?

David Fojtášek

David Fojtášek

+420 725 829 262

David je majitelem a technickým poradcem. Ve svých 36 letech má za sebou již přes 17 let praxe v oboru stavebnictví a výplní stavebních otvorů.

S Davidem se potkáte nejen za účelem technických konzultací, ale především vám rád poradí s výběrem materiálů a funkčností dle vašich požadavků.

Kateřina Fojtášková

Kateřina Fojtášková

+420 775 307 385

Kateřina má pod palcem administrativní a finanční zázemí společnosti, a to také díky 8 rokům praxe nejen v administrativě, ale i v oblasti výplně stavebních otvorů.

Připraví pro vás finanční kalkulaci, případně poradí s výběrem, třeba i z té estetické stránky.

Veškerá práva vyhrazena © 2016 –2024